مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ

مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ و روش‌های برطرف کردن آن

در حال حاضر یکی از برندهای مهم در حوزه لوازم خانگی سامسونگ است. به همین دلیل اگر به دنبال خرید ماشین لباسشویی سامسونگ هستید، می توانیم به شما بگوییم که قصد خرید خوبی را دارید.

با بررسی شرکت سامسونگ متوجه می شویم که مدت زیادی است که در بازار حضور داشته است، به این معنی که آنها به خوبی می دانند که مشتریان به چه چیزی نیاز دارند. علاوه بر این، ما توانسته‌ایم بررسی کنیم که کیفیت ماشین‌های لباسشویی آنها معمولاً خوب است و این بدان معنی است که آنها می‌توانند تا آنجا که ممکن است برای خود هزینه کنند.

اما مانند همه لوازم خانگی، هیچ ماشین لباسشویی وجود ندارد که مادام العمر کار کند. به همین دلیل در زیر قصد داریم لیستی از مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ و راهکارهای رفع آنها را به شما نشان دهیم. همانطور که خواهید دید، در بسیاری از موارد مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ را می توان به راحتی و بدون نیاز به تماس با خدمات فنی حل کرد.

مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ و راه حل

1- ماشین لباسشویی Ecobubble سامسونگ را ریست کنید
اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی به آرامی به دستورات شما پاسخ می دهد، کاری که باید انجام دهید این است که یک تنظیم مجدد انجام دهید تا همه چیز به حالت عادی بازگردد. این اتفاقی است که در مورد مدل هایی می افتد که تکنولوژی زیادی دارند، نترسید.

چگونه می توان ماشین لباسشویی سامسونگ را ریست کرد؟

وقتی متوجه شدید که ماشین لباسشویی به کندی شروع به کار می کند، ممکن است زمان خوبی برای تنظیم مجدد آن باشد. همانطور که در زیر به شما نشان می دهیم، بسیار آسان است.

راه حل ممکن برای مسدود شدن ماشین لباسشویی

بهترین گزینه برای تنظیم مجدد ماشین لباسشویی این است که آن را برای چند دقیقه از نور جدا کنید. از آنجایی که می دانیم دسترسی به دوشاخه همیشه آسان نیست، می توانید در زمانی که از چیزی استفاده نمی کنید، برق خانه را برای چند دقیقه قطع کنید. سپس دوباره وصل می‌شوید و واشر باید به درستی کار کند. اگر متوجه شدید که به تنظیم مجدد واکنش نشان نمی دهد، باید با خدمات فنی تماس بگیرید.

بیشتر مطالعه کنید : خطاهای ماشین لباسشویی بوش

 

2- اشکال در هنگام چرخش با ماشین لباسشویی اکوبابل سامسونگ

گاهی ممکن است این مشکل پیش بیاید. خرابی تا لحظه چرخش رخ نمی دهد، زیرا فرآیند شستشو آن را به درستی انجام می دهد. همانطور که می توانید تصور کنید، اگر چرخش خوب نباشد، لباس ها خیلی خیس بیرون می آیند و خشک شدن آنها خیلی طول می کشد.

چرا هنگام سانتریفیوژ کردن مشکلاتی وجود دارد؟

مشکل همیشه زمانی ایجاد می شود که دستگاه تشخیص دهد به دلیل بار اضافی یا موقعیت نامناسب نمی تواند برنامه را به درستی انجام دهد.

راه حل ممکن برای مشکل چرخش ماشین لباسشویی اکوبابل سامسونگ

برای شروع، باید مطمئن شوید که ماشین لباسشویی سامسونگ در محل محکم و ثابتی قرار دارد. اگر اینطور نباشد، ممکن است ماشین لباسشویی برای ایمنی مکانیک داخلی نچرخد.

برای رهایی از مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ مهم است که آن را بیش از حد بار نکنید. عملکرد شستشو را می توان با بارهای بالا انجام داد، اما عملکرد چرخش را نمی توان انجام داد. به همین دلیل سطح بار مناسب را برای هر شستشو رعایت کنید. در مصرف انرژی صرفه جویی می کنید و برنامه ها می توانند به درستی کار کنند.

3- ماشین لباسشویی اکوبابل سامسونگ روشن نمی شود
این معمولاً یک مشکل رایج نیست و در اکثریت قریب به اتفاق موارد به نظر می رسد که مشکل ماشین لباسشویی نیست، بلکه یک مشکل خارجی است. یعنی تقریباً هرگز مجبور نخواهید بود با خدمات فنی سامسونگ تماس بگیرید مگر اینکه در نهایت مشکل را حل کنید.

 

بیشتر مطالعه کنید : دلایل قطع برق ماشین لباسشویی

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود؟

در اکثر موارد، مشکل به این دلیل است که ولتاژ الکتریکی پایین است یا برق مستقیماً به ماشین لباسشویی نمی رسد.

در موارد دیگر، کابل ممکن است به دلایلی آسیب دیده باشد و در نتیجه ماشین لباسشویی برق مورد نیاز خود را برای عملکرد صحیح دریافت نمی کند.

راه حل ممکن برای مشکل راه اندازی ماشین لباسشویی

اول از همه، باید بررسی کنید که برق در خانه وجود دارد. مگر اینکه برق قطع شود و دیوانه شوید و دنبال راه حل باشید.

سپس باید بررسی کنید که کابل ها سالم هستند. تکنسین های ما به ما می گویند که برخی از حیوانات بدون اینکه ما متوجه شویم می توانند به کابل ها آسیب برسانند و به همین دلیل احتراق امکان پذیر نیست.

اگر نمی توانید راه حلی برای مشکل پیدا کنید، زمان آن فرا رسیده است که با پشتیبانی فنی سامسونگ تماس بگیرید. آنها مشکلات داخلی احتمالی را بررسی می کنند و همه چیز را دوباره به خوبی اجرا می کنند.

4- ماشین لباسشویی سامسونگ در 9 دقیقه کار می کند

بسیاری از مردم از این مشکل شکایت کرده اند، اما خوشبختانه این شایع ترین نیست.

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ در دقیقه 9 متوقف می شود؟

همانطور که می دانید مدل های جدید ماشین لباسشویی سامسونگ دارای تکنولوژی روز هستند. این فناوری خوب است، اما گاهی اوقات می تواند باعث خرابی شود، همانطور که در اینجا وجود دارد.

راه حل احتمالی توقف در دقیقه 9

اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی سامسونگ در دقیقه 9 متوقف می شود، باید بدانید که این یک مشکل داخلی است. مطمئنا ماشین لباسشویی دارای گارانتی است، بنابراین برای رفع مشکل باید از آن استفاده کنید. به محض مشاهده مشکل کافیست با خدمات فنی سامسونگ تماس بگیرید و با گارانتی تعمیر رایگان خواهد بود. مهم است که در اسرع وقت مشکل را تعمیر کنید تا از مزایای بسیار ماشین لباسشویی بهره مند شوید. پس از ایجاد تغییرات، همه چیز به درستی کار خواهد کرد و می توانید از داشتن یک ماشین لباسشویی عالی در خانه مطمئن باشید.

5-  مشکل سنسور سطح آب 

یکی از مشکلاتی است که معمولاً زمانی که ماشین لباسشویی برای مدت طولانی کار می کند ظاهر می شود. هنگامی که این مشکل رخ می دهد، ماشین لباسشویی نمی تواند سطح آب را تعیین کند و به همین دلیل نمی تواند به درستی کار کند.

چرا سنسور سطح آب مشکل دارد؟

این یک سنسور است که در داخل ماشین لباسشویی قرار دارد. تراکم و ضربه می تواند باعث شود حسگر در طول زمان خراب شود. وقتی کار نمی کند همه چیز از کنترل خارج می شود و در نتیجه ماشین لباسشویی به درستی کار نمی کند.

می توانید واشر را خاموش و دوباره روشن کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر. اما در اکثریت قریب به اتفاق موارد چنین نخواهد شد. در این صورت شما فقط باید با Samsung SAT تماس بگیرید تا آنها بتوانند سنسور را تغییر دهند و در نتیجه همه چیز به حالت عادی بازگردد. خوشبختانه این قطعه خیلی گران قیمت نیست، بنابراین هزینه ای که به جیب شما وارد می شود زیاد نخواهد بود.

6- ماشین لباسشویی سامسونگ منبع آب ندارد

یکی از مواردی که ماشین لباسشویی برای کار کردن به آن نیاز دارد آب است. اگر منبع آب نداشته باشد، کار خود را شروع نخواهد کرد.

چرا ماشین لباسشویی آب ندارد؟

در بهترین حالت، ممکن است قطعی موقت آب را تجربه کرده باشید، بنابراین با روشن شدن مجدد آب، مشکل حل خواهد شد. اگر فشار آب کاهش یافته باشد، این مشکل نیز می تواند تأثیر بگذارد.

در بدترین حالت، پمپ آب ممکن است آسیب ببیند.

راه حل احتمالی مشکل تامین ماشین لباسشویی سامسونگ

اول از همه، باید بررسی کنید که آیا شیلنگ به درستی نصب شده است. با ارتعاشات گاهی اوقات ممکن است شل شود.

اگر مشکل از پمپ آب است، ابتدا باید سعی کنید در صورت گرفتگی آن را تمیز کنید. راهنمای دستورالعمل نحوه انجام آن را به شما نشان می دهد. اگر مشکل ادامه داشت، یک متخصص باید آن را تغییر دهد.

7- سنسور MEMS ماشین لباسشویی سامسونگ کار نمی کند
یکی از مهم ترین سنسورهای ماشین لباسشویی سامسونگ است. به لطف این دستگاه می توانید مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ را با کمک تلفن همراه خود کنترل کنید. اما متأسفانه، این فناوری اضافی نیز می تواند از نقص هایی رنج ببرد. در صورتی که اتصال امکان پذیر نباشد، روی صفحه نشان می دهد که مشکلی وجود دارد.

چرا سنسور MEMS کار نمی کند؟

در اکثر موارد، حسگر MEMS از کار می افتد زیرا پیکربندی نادرستی رخ داده است. در صورت عدم پیکربندی، نقص سنسور واقعی خواهد بود و اگر می‌خواهید از آن نوع فناوری لذت ببرید، باید آن را تغییر دهید.

راه حل ممکن برای سنسور MEMS ماشین لباسشویی سامسونگ

برای شروع، باید ماشین لباسشویی را خاموش و روشن کنید تا ببینید آیا همه چیز به حالت عادی باز می گردد یا خیر.

در صورتی که مشکل همچنان معتبر باشد و پیکربندی مجدد مشکلی نداشته باشد، آن ایراد فقط توسط یک تکنسین قابل حل است.

8- خطای DDC در ماشین لباسشویی سامسونگ

این کد معمولاً ظاهر نمی شود، اما زمانی که ظاهر می شود، تا زمانی که مشکل برطرف نشود، کد حذف نمی شود. این کدی نیست که در همه ماشین‌های لباسشویی ظاهر شود، فقط روی مدرن‌ترین ماشین‌های لباسشویی سامسونگ ظاهر می‌شود.

چرا خطای DDC رخ می دهد؟

به طور خاص، این یک خطای باز کردن است. یعنی خطا تنها زمانی ظاهر می شود که ماشین لباسشویی در حین شستشو باز شود. کدی است که نشان می دهد چرخه شستشو به درستی تکمیل نشده و در نتیجه کیفیت شستشو مناسب نیست.

راه حل احتمالی ارور DDC ماشین لباسشویی سامسونگ

بهتر است از باز کردن ماشین لباسشویی در وسط چرخه شستشو خودداری کنید. و اگر مجبور به انجام این کار هستید، باید دکمه “افزودن در” را فشار دهید، درب ماشین لباسشویی را محکم ببندید و در نهایت چرخه شستشو را مجدداً راه اندازی کنید.

9- روی دستگاه صابون‌پاش زنگ زده است
یکی از قطعات مهم ماشین لباسشویی های جدید سامسونگ، دستگاه پخش صابون است. درست است که کوچک است، اما بخش مهمی از ماشین لباسشویی است که باید به خوبی از آن مراقبت کرد تا همه چیز به درستی کار کند.

چرا دستگاه پخش صابون زنگ می زند؟

باید بدانید که این منطقه باید در معرض رطوبت زیادی باشد که به مرور زمان باعث ایجاد زنگ زدگی می شود. این زنگ زدگی باید حذف شود تا از بدتر شدن آن جلوگیری شود.

راه حل احتمالی زنگ زدگی دیسپنسر ماشین لباسشویی سامسونگ

شستن ناحیه آسیب دیده با کمی جوش شیرین ممکن است گزینه خوبی باشد. این تمیز کردن همیشه باید با ظرافت انجام شود. سپس تمیز کردن را با صابون به پایان برسانید تا ضدعفونی شود و این به شما کمک می کند زنگ را از داخل ماشین لباسشویی پاک کنید.

کارشناسان توصیه می کنند برای جلوگیری از بدتر شدن مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ، آن را در اسرع وقت حذف کنید. هرچه بیشتر طول بکشد، حذف آن دشوارتر خواهد بود.

تعمیر لباسشویی در تهران

اگر ساکن شهرهای تهران ( بهارستان, اسلامشهر, شهریار, رباط کریم, پرند, چهاردانگه و محله های تهرانسر و یافت آباد ) هستید برای ثبت سفارش در زمینه تعمیرات لباسشویی در منزل ، نصب یا سرویس آن کافیست به نمایندگی تعمیرات لباسشویی پیکوالکترونیک تماس بگیرید تعمیرکار لباسشویی متخصص برند شما در سریعترین زمان ممکن، برای خدمات‌رسانی اعزام خواهد شد.