نمایندگی الجی

نمایندگی لوازم خانگی الجی در رباط کریم, پرند,شهریار, اندیشه, اسلامشهر, بهارستان , غرب تهران و شهرهای استان البرز. برای خریداران تلویزیون‌ها و سایر محصولات برند ال جی، یکی از مهم‌ترین مسائل پیدا کردن تیم‌های تخصصی به عنوان نمایندگی ال جی می‌باشد. پیکوالکترونیک، یکی از تیم‌های تخصصی تعمیرات و نمایندگی ال جی در رباط کریم می‌باشد. در این مطلب، با لزوم آشنایی با نمایندگی این برند و خدمات ارائه شده توسط پیکوالکترونیک در این زمینه بیش‌تر آشنا خواهید شد.

الجی (LG)

نام و آوازه‌ی برند ال جی را بدون شک شنیده‌اید و شاید از مصرف‌کنندگان راضی محصولات این برند نیز باشید! «ال جی» یکی از برترین برندهای لوازم خانگی است. کیفیت بالا در کنار طراحی فوق زیبا و کاربردی محصولات این برند، سبب شده است تا در رده‌ی برندهای پرفروش در کل دنیا قرار بگیرد.

با توجه به کیفیت بالای محصولات ال جی به خصوص تلویزیون‌های هوشمند آن، بسیاری از ما میزبان کالاهای این برند در منازل و محل کار خود هستیم. مانیتورهای کامپیوتر، تلویزیون‌های هوشمند الجی، جاروبرقی الجی، یخچال و فریزر الجی ، ماشین لباسشویی الجی و بسیاری از وسایل برقی پرکار دیگر که می‌توانند همه از برند ال جی خریداری شوند.

نمایندگی الجی

نمایندگی مجاز ال جی

همان‌طور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای انتخاب و گزینش یک برند به خصوص، خدمات پس از فروش آن است. به این معنی که بعد از خریداری محصول، برای سرویس، مشکلات و تعویض برخی از قطعات در صورت استهلاک، باید مرکز و افرادی وجود داشته باشند تا به آن‌ها مراجعه کنیم.

در خرید وسایل بزرگ، گران و وسایلی که به کرّات مورد استفاده قرار می‌گیرند، گزینه‌ی نمایندگی و خدمات پس از فروش آن‌ها بسیار اهمیت پیدا می‌کند. چرا که احتمال نیاز به مراجعه به چنین مراکزی بسیار بالا خواهد بود. بنابراین این نکته‌ی آموزشی را از ما آویزه‌ی گوشتان کنید و پیش از خرید هر محصول خاص، به گزینه‌ی نمایندگی و خدمات پس از فروش آن نیز توجه ویژه‌ای داشته باشید!

طبق آن‌چه که در این مطلب بیان کردیم، ال جی یکی از بهترین برندهای لوازم برقی خانگی می‌باشد. از آن‌جایی که محصولات ال جی در رده‌ی کالاهای پرکاربرد قرار می‌گیرند، بنابراین مهم است که گروه و تیم‌های خدماتی برای خدمات پس از فروش آن نیز وجود داشته باشد.

پیکوالکترونیک با دارا بودن کادری باتجربه و متخصص در زمینه‌ی تعمیرات و سرویس دهی لوازم برقی برند ال جی، خدمات نمایندگی ال جی در رباط کریم را تحت پوشش قرار داده است.

برای ارتباط با نمایندگی های مجاز تعمیر و نصب لوازم برقی الجی در استان تهران (چهاردانگه, تهرانسر, یافت اباد) و البرز و شهرهای رباط کریم , شهریار, بهارستان, پرند,اسلامشهر با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۶۴۱۱۵۴۰
۰۲۱۵۶۴۱۱۵۵۰
info@picoelectronic.com

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در رباط کریم