سرویس و چکاپ لوازم برقی

سرویس و چکاپ لوازم برقی

سرویس و چکاپ لوازم برقی منزل

هیچ سازنده‌ای نمی‌تواند ادعا کند که وسیله‌ی تولید شده از رسیدگی و چکاپ بی‌نیاز است! شاید در طول تاریخ برندها و سازندگان لوازم خانگی توانسته‌اند وسایلی را بسازند که در مدت زمانی طولانی‌تر از عمر معمول یک انسان، دوام داشته باشد اما هرگز ادعایی بابت عدم رسیدگی و مراقبت نداشته‌اند و نخواهند داشت. سرویس و چکاپ لوازم برقی منزل شما، در حقیقت مجموعه‌ای از کارها است که به قصد شناسایی و اطمینان از صحت عملکرد یک وسیله انجام خواهید داد. بنابراین به منظور حفظ عملکرد و سلامت وسیله‌ی برقی، این یک اقدام ضروری و مهم خواهد بود.

سرویس تعمیرات پیکوالکترونیک، برای تمام برندهای ایرانی و خارجی فعال است. تعمیر انواع لوازم خانگی در پیکوالکترونیک برای برندهای سامسونگ، ال جی, بوش , ایکس ویژن و... و انواع لوازم برقی انجام می‌پذیرد. در صورت خرابی نیاز به تعمیرات، شما می‌توانید از متخصصین ماهر پیکوالکترونیک کمک بگیرید. تمام متخصصین این مجموعه آموزش دیده و کاملاً حرفه‌ای هستند. سفارش تعمیرات  شما در پیکوالکترونیک در کم‌ترین زمان ممکن، با شفاف‌ترین هزینه‌ها و به بهترین کیفیت انجام می‌شود. خدمات تعمیر  پیکوالکترونیک در تمام مناطق تهران اعم از چهاردانگه، تهرانسر و یافت آباد، پرند, اسلامشهر, شهریار, اندیشه و ... در منزل شما و بدون نیاز به حمل صورت می‌گیرد. 

تماس برای تعمیر فرم درخواست تعمیرکار

کدام وسایل به سرویس دوره‌ای نیاز دارند؟

همه‌ی وسایلتان! بله، جواب خیلی خلاصه‌ای برای این سؤال وجود دارد. تک‌تک وسایل برقی و غیر برقی منزل شما، به چکاپ و سرویس‌های دوره‌ای نیازمند خواهند بود. اما هر یک از وسایل را به شکلی خاص باید سرویس کرد. به عنوان مثال، فرش‌های دستباف یک نوع خاص مراقبت و سرویس را می‌طلبند و البته سرویس‌کاری و چکاپ برای لوازم برقی منزل مانند یخچال و فریزر، متفاوت خواهد بود.

سرویس و چکاپ را هرچند مدت باید تکرار کنیم؟

پاسخ به این سؤال، برحسب استفاده‌ی شما از وسیله برقی، نوع وسیله و حتی برند آن متفاوت خواهد بود. بهتر است دفترچه‌ی راهنمای کالای خود را یک‌بار به دقت بخوانید. در اغلب دفترچه‌های راهنما، بازه‌ی پیشنهادی برای سرویس و چکاپ لوازم برقی منزل درج می‌شود.

اگر وسایل برقی خانه‌ی شما زیاد است، توصیه می‌کنیم تا جدولی ترسیم نموده و تاریخ مقرر شده برای سرویس دوره‌ای هر وسیله را در آن یادداشت کنید.

کجا سرویس کنیم؟

اگر تا به این‌جای مطلب را خوانده باشید، در خصوص اهمیت و لزوم برای انجام سرویس‌کاری به خصوص برای لوازم برقی منزل، شکی نخواهید داشت. اما یکی از مهم‌ترین مسائلی که در این خصوص مطرح می‌شود، برند انجام دهنده‌ی این سرویس و مهارت‌های تکنیسین‌های آن است. 

بسیاری از تکنیسین‌های کارآزموده و متخصص، می‌تواند در خدمات چکاپ لوازم برقی منزل، مواردی که حساسیت بیش‌تری دارند را با رعایت نکات و استانداردها بررسی کنند. آن‌ها هم‌چنین قادر خواهند بود تا در صورت فرسودگی قطعه یا قطعاتی از وسایل برقی شما، پیش از خرابی و تراشیده شدن هزینه‌های بسیار بالا، آن را به شما متذکر شوند. بنابراین باید سرویس و چکاپ لوازم برقی منزل را به دست یک تیم با افراد متخصص و کارآزموده بسپارید.

تیم تخصصی پیکوالکترونیک، با بهره‌گیری از کادری مجرب و متخصص در زمینه‌ی تعمیر لوازم برقی منزل، آماده‌ی خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی می‌باشد. 

چکاپ لوازم برقی با پیکوالکترونیک

مشتریان در مناطق استان تهران (چهاردانگه, تهرانسر, یافت آباد) و البرز و شهرهای رباط کریم , شهریار, بهارستان, پرند,اسلامشهر، می‌توانند از خدمات سرویس و چکاپ لوازم برقی منزل در محل برخوردار شوند. به این صورت که تنها یک تلفن یا ثبت سفارش کافی است تا در اسرع زمان ممکن، تکنیسین و تیم خبره‌ی پیکوالکترونیک را در منزل خود داشته باشید.